Jesteś tutaj

2 Bieg Tropem Dzika już wkrótce! Takiej zapowiedzi nie widziałeś [WIDEO]

  • 2 Bieg Tropem Dzika już wkrótce! Takiej zapowiedzi nie widziałeś
    Fot. zasiew.pl

30 kwietnia w Gorzowie Wlkp. odbędzie się 2 edycja Biegu Tropem Dzika. Tym razem uczestnicy morderczego biegu będą mieli do pokonania 50 przeszkód, na dystansie 11 kilometrów.

Podobnie jak w poprzednim roku trasa przebiegać będzie po Parku Słowiańskim i terenach popoligonowych w okolicach ul. Słowiańskiej. - Będzie dużo nowych przeszkód. Już są zrobione. Pierwsze już stoją za Tesco. Resztę sukcesywnie będziemy ustawiać. Mamy też kolejnych partnerów przy organizacji, czyli będzie na bogato – mówi Marcin Wróblewski, założyciel grupy Dzikie Dziki i organizator biegu. Wśród nowych przeszkód będą między innymi „Warkocze Agaty”, „Spacer Farmera”, „Równoważnia”. – Doświadczeni biegacze powinni wiedzieć co to oznacza – z uśmiechem dodaje Wróblewski.

Do tej pory swój udział w gonitwie zgłosiło blisko 200 osób. Ciągle trwa rekrutacja. - Na dniach powinny pojawić się plakaty. No i ciągle trenujemy. W każdą środę o godzinie 17.00 spotykamy się pod wiaduktem za Słowianką. Treningi te są otwarte. Także zapraszamy wszystkich chętnych – mówi Marcin Palczarski, trener i współzałożyciel Dzikich Dzików.

Aby wziąć udział w biegu należy się zarejestrować za pośrednictwem strony www.sport-time.com.pl. Trzeba też zapłacić wpisowe 100 zł. Organizatorem tegorocznej edycji Biegu Tropem Dzika jest miasto Gorzów Wlkp., Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. oraz Dzikie Dziki Gorzów.