Jesteś tutaj

34 punkty jesienią i atak na II ligę na wiosnę

  • 34 punkty jesienią i atak na II ligę na wiosnę
    Fot. Leszek Sokołowski

Po burzy jaka jeszcze niedawno przetoczyła się przez klub nie ma już śladów. Wszyscy są zmobilizowani bo Stilon i 70 lat tradycji zobowiązuje.

W przeddzień startu sezonu III ligi można z optymizmem patrzyć na przyszłość klubu. Mimo ostatnich zawirowań i zmian w klubie to co najważniejsze czyli atmosfera jest znakomita. Trener Adam Gołubowski i piłkarze z wiarą w siebie oraz w sukces nie ukrywają, że celem jest szybki awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Uśmiechy na twarzach i pewność siebie w wypowiedziach pokazują, że statek o nazwie Stilon Gorzów płynie właściwym kursem. 34 punkty czyli średnio 2 na mecz to plan na spokojną jesień i zakończenie tego okresu na podium. Na wiosnę jeśli sytuacja w klubie będzie stabilna to Stilon zaatakuje drugą ligę. Piłkarze twierdzą, że jak w każdym meczu dadzą z siebie 100% to są w stanie wygrać każdy mecz. Te słowa są bardzo ważne bo świadczą o odpowiednim przygotowaniu nie tylko piłkarskim, ale również mentalnym.

Dlatego pora wziąć szable w dłoń i wspierać klub. W Gorzowie powinna wrócić piłka na właściwy poziom. Jeszcze nie tak dawno gościliśmy na naszym stadionie takie kluby jak Legia Warszawa, Pogoń Szczecin czy Górnik Zabrze.

Już 6 sierpnia 2017 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na inaugurację III ligi meczem z Rekordem Bielsko Biała. Początek zawodów godzina 17.00.