Jesteś tutaj

Cleo przedstawia najnowszy teledysk! Czy to będzie jej najlepszy klip? [WIDEO]

  • Cleo przedstawia najnowszy teledysk! Czy to będzie jej najlepszy klip?
    Fot. youtube.pl

Najnowszy teledysk Cleo "Na pół" już jest. W swojej najświeższej produkcji artystka zabiera nas do magicznego świata baśni. To kolejny clip nagrany w Lubniewicach.

"Na pół" to prezent mikołajkowy dla fanów Cleo. Klip na oficjalnym kanale VEVO pojawi się dokładnie 6 grudnia. Najnowsza odsłona wokalistki to powrót do utworu Sztorm.

Już po raz czwarty Cleo przyjechała do Lubniewic by właśnie w tym miejscu nakręcić wideo do piosenki "Na pół". To zdecydowanie strzał w dziesiątkę jak się okazuje po obejrzeniu teledysku. - Cieszy mnie to, że inni ludzie, z zewnątrz, dostrzegają w Lubniewicach więcej niż my sami dostrzegamy. A także to, że chcą u nas kręcić swoje teledyski, pisać o nas i mówić dobrze. Kiedyś powiedzieliśmy, że Lubniewice to styl życia. Nie tylko mała miejscowość – mówi Tomasz Jaskóła, burmistrz Lubniewic, który przyjaźni się od kilku lat z Cleo i Donatanem.

Najnowszy singiel Cleo "Na pół" ukazał się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Jest to kolejny "kawałek" wydany w ramach płyty "BASTET", której premiera miała miejscu we wrześniu tego roku.

Autorką słów jest sama artystka, która zdradza ich genezę:

"To kompozycja bardzo osobista, ale czuję, że z mechanizmem w niej opisanym identyfikować się może wielu z nas. Powstała ona pod wpływem trudnych chwil, jakie przechodziłam w swoim w związku. Starałam się wtedy przyjrzeć zjawisku, kiedy złe emocje wpływają na budowanie więzi. "Na pół" opowiada o poszukiwaniu grawitacyjnego przyciągania się w sytuacji, gdy bardzo silne jest wzajemne "odpychanie się" pod wpływem negatywnych uczuć."