Jesteś tutaj

Leżak, krem do opalania i leżakowanie zimą w centrum miasta? Michał znów zaskakuje. Przyjechała policja [WIDEO]

  • Leżak, krem do opalania i leżakowanie zimą w centrum miasta? Michał znów zaskakuje. Przyjechała policja
    Fot. youtube.pl

17-letni Michał Saturski kolejny raz udowadnia, że ma duże poczucie humoru i lubi zaskakiwać. Najpierw poszedł do marketu w samych majtkach. Teraz postanowił poleżakować nad gorzowskim bulwarem i w centrum miasta, w śniegu przy temperaturze -5 stopni.

17-latek położył się na leżaku, miał ze sobą krem do opalania i ręcznik. Najpierw przysiadł na bulwarze, a następnie obok przystanku autobusowym przy Arsenale. - Stwierdziłem, że opalanie się w styczniu, przy minusowej temperaturze zwróci uwagę i miałem rację. Dużo osób robiło sobie ze mną zdjęcia. Udało mi się rozśmieszyć mieszkańców. No i o to chodził, żeby było wesoło – z uśmiechem mówi Michał Saturski. Najwyraźniej kogoś sytuacja musiała zbulwersować, bo została wezwana policja. Ale skończyło się tylko na pouczeniu. – Starsza osoba zadzwoniła po policję, że obnażam w miejscu publicznym. Przecież nie robiłem tego. W porządku byli funkcjonariusze – tylko mnie spisali – dodaje z uśmiechem Michał.

Na zakończenie letnich występów w środku zimy Michał udał się na "wylotówkę" z Gorzowa. Stanął przy ul. Walczaka i próbował "łapać" stopa. Był w samych spodenkach, w ręce miał kartkę z napisem Mielno. – Kierowcy zwalniali, bo chyba nie dowierzali – śmiejąc się mówi Michał.

Czym jeszcze może zaskoczyć 17-letni gorzowianin? Jak zapewnia – ma już kilka ciekawych i szalonych pomysłów w głowie.


Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcja@magazynlubuski.pl.