Jesteś tutaj

Mocne brzmienia w Filharmonii Gorzowskiej

  • Mocne brzmienia w Filharmonii Gorzowskiej
    Fot. Materiały organizatora

Filharmonia Futura, pierwsza multimedialna filharmonia, zaprasza na widowisko "SYMPHONICA" 25 października 2017 r. o godz. 19.00 w Filharmonii Gorzowskiej.

Pierwsze w Polsce widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish z gościnnym udziałem Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard). Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge.

Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci najbardziej prestiżowego polskiego talent show „The Voice of Poland”: Damian Ukeje, Monika Pilarczyk. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Glenc - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda.

Bilety w cenach od 89 do 149 zł do nabycia w punktach sprzedaży abilet.pl oraz na: www.kupbilecik.pl, www.abilet.pl. Filharmonia Gorzowska nie prowadzi sprzedaży biletów na to widowisko.