Jesteś tutaj

Parkowy obnażacz zatrzymany. Odpowie przed sądem

  • Parkowy obnażacz zatrzymany. Odpowie przed sądem
    Fot. KWP Gorzów Wlkp.

53-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp. obnażał się przed przypadkowo spotkaną kobietą w gorzowskim Parku Słowiańskim. Do zdarzenia doszło 18 września br. Chwilę p o tym gdy przestraszona kobieta zgłosiła sprawę policji mężczyzna został zatrzymany.

To nie był pierwszy przypadek gdy 53-latek rozbierał się w parku. Pierwsze sygnały do śledczych trafiły na początku września. Zgłoszenia dotyczyły nieznanego mężczyzny, który obnaża się w okolicach ulicy Słowiańskiej i Żwirowej. Po ostatnim zajściu mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam przyznał się do zarzucanych mu czynów. - W jego sprawie został skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Policjanci będą sprawdzać, czy mężczyzna jest odpowiedzialny za poprzednie, podobne przypadki, do których doszło w okolicy ul. Żwirowej i Słowiańskiej – informuje sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Kobiety, które trafiły na mężczyznę mogą zgłosić się do komisariatu policji przy ul. Zygalskiego.

Gorzowianin będzie odpowiadał za wykroczenie z art.140: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.