Jesteś tutaj

SECO/WARWICK mocny na rynku globalnym. Nominowany do tytułu Ukrytych Czempionów [WIDEO]

  • SECO/WARWICK mocny na rynku globalnym. Nominowany do tytułu Ukrytych Czempionów
    Fot. Materiały prasowe SECO/WARWICK

Ukryty Czempion Roku, to tytuł przyznawany firmom, które z powodzeniem rozwijają działalność na arenie międzynarodowej. W elitarnym gronie Ukrytych Czempionów znalazła się świebodzińska firma SECO/WARWICK.

Ukryte Czempiony, to firmy z polskimi korzeniami, które oferują swoje rozwiązania w wielu zakątkach świata i osiągnęły globalny sukces. To także te firmy, które ze względu na swoją specjalistyczną ofertę, często dedykowaną nie konsumentom, a innym przedsiębiorstwom, nie są znane statystycznemu Polakowi.

- Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku globalnym w dobie silnej konkurencji oraz ery Przemysłu 4.0, możliwe jest dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój naszych technologii. Taka strategia gwarantuje sprostanie wymaganiom światowej klasy producentów reprezentujących główne branże naszych odbiorców. Między innymi lotniczą i motoryzacyjną. Nominacja SECO/WARWICK do tytułu Ukrytego Czempiona, jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest potwierdzeniem słuszności realizowanej misji biznesowej oraz dowodem uznania działań w zakresie rozwoju na arenie międzynarodowej. Jest również uhonorowaniem pracy zespołu kilkuset ekspertów na całym świecie, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w skali światowej - mówi Paweł Wyrzykowski, prezes Grupy SECO/WARWICK.

- SECO/WARWICK należy do wciąż wąskiego, acz rosnącego, grona polskich firm, które odniosły sukces w skali globalnej. Imponuje determinacją i innowacyjnością, z powodzeniem konkurując z zagranicznymi rywalami biznesowymi. W branży obróbki cieplnej metali SECO/WARWICK to wiodąca marka. Nie jest natomiast znana szerszej publiczności, stąd określenie "ukryty czempion". Firmy takie jak SECO/WARWICK odgrywają ważną rolę w polskiej gospodarce: przyczyniają się do zwiększania eksportu, budowania pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą, rozwoju innowacyjności. Jednocześnie wspierają lokalne społeczności, tworząc miejsca pracy - tłumaczy Michał H. Mrożek, prezes HSBC Bank Polska.

To już kolejne wyróżnienie dla SECO/WARWICK

Nominacja do "Ukrytego Czempiona Roku" jest kolejnym wyróżnieniem, jakie firma otrzymała w tym roku. W maju SECO/WARWICK dołączył do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm i otrzymał Diament Forbesa, będącym uhonorowaniem przedsiębiorstw, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. SECO/WARWICK, twórca i lider technologicznych rozwiązań do obróbki cieplnej metali, otrzymał również tytuł Firmy Produkcyjnej Roku, za wiedzę ekspercką, innowacyjne technologie i rozwiązania w sektorze produkcji, oraz znaczącą dynamikę wzrostu.