Jesteś tutaj

Sport

AZS pokonał CCC w sparingu

Gorzowskie akademiczki rozegrały w piątek pierwszy sparing, a rywalem AZS-u były polkowiczanki. Obie ekipy nie są jeszcze w pełnych składach, ale do startu rozgrywek zostały niespełna dwa tygodnie i to najlepszy czas, aby rozpoczać gry kontrolne.
 

Polacy mistrzami świata!

W sobotę w Lesznie odbył się finał Drużynowego Pucharu Świata. Ponownie najlepsi okazali się Polacy, a wśród nich Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek!
 

Szymon Woźniak mistrzem Polski!

W niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszy w tych zawodach okazał się Szymon Woźniak, zawodnik Betard Sparty Wrocław.
 

Pierwsza runda SEC dla Hampela!

W piątek w Toruniu odbyła się pierwsza runda cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Najlepszy okazał się startujący z dziką kartą Jarosław Hampel.
 

Druga porażka mistrzów

Kolejna porażka Cash Broker Stali Gorzów w krótkim czasie stała się faktem! Gorzowianie tym razem przegrali w Rybniku z miejscowym ROW-em.
 

Wpadka mistrzów Polski

Cash Broker Stal Gorzów przegrała pierwsze spotkanie w tym sezonie. Mistrzowie Polski ulegli Włókniarzowi Częstochowa pod Jasną Górą 44:46.
 

Kolejne wysokie zwycięstwo Stali

Nie w piątek, a w niedzielę udało odjechać się spotkanie gorzowskiej Stali z GKM-em Grudziądz. Do składu gospodarzy wrócił Krzysztof Kasprzak, a mistrzowie ponownie wysoko pokonali rywala.
 

Pewny triumf gorzowian

Pojedynek mistrza i wicemistrza miał być ciekawym widowiskiem. Niestety, zawodnicy z Torunia w tym sezonie mają sporo problemów z odnalezieniem odpowiedniej formy. Miejscowi pewnie zwyciężyli, wygrywając 55:35.
 

Mistrz, mistrz, Stelmet mistrz!

Mistrzostwo Polski pozostaje w Zielonej Górze! Stelmet w serii finałowej pokonał Polski Cukier Toruń 4:1 i obronił mistrzowski tytuł. MVP finałów został James Florence.

Stelmet w finale!

Mistrzowie Polski staną przed szansą obrony tytułu! Po zaciętej serii Stelmet wywalczył awans do finału. Zielonogórzanie wygrali 3:2 ze Stalą Ostrów.
 

Derby na remis

W niedzielę odbyły się pierwsze tegoroczne lubuskie derby. Na gorzowskim stadionie żadnej z drużyn nie udało się wygrać, pojedynek zakończył się remisem 45:45.
 

Polskie podium w Daugavpils!

W łotewskim Daugavpils odbyła się kolejna runda elitarnego cyklu Grand Prix. Biało-Czerwoni mieli wiele powodów do radości, ponieważ na podium stanęło trzech Polaków! Najlepszy był Piotr Pawlicki, a podium uzupełnili Patryk Dudek i Maciej Janowski.
 

Mamy remis! Będzie piąty mecz o finał

Stal Ostrów ponownie we własnej hali pokonała mistrzów Polski. Tym samym ostrowianie doprowadzili do remisu w półfinale i potrzebny będzie piąty mecz do wyłonienia finalisty.
 

Fogo Power ponownie najlepsze!

W niemieckim Landshut odbyła się druga runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Ponownie na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy reprezentujący Fogo Power, a wśród nich jest dwóch żużlowców Stali Gorzów!
 

Strony