Jesteś tutaj

Uwięził i gwałcił kobietę. Wszystko nagrywał

  • Uwięził i gwałcił kobietę. Wszystko nagrywał
    Fot. pixabay.com

Do dramatu doszło w jednym z domów przy ulicy Asfaltowej w Kostrzynie nad Odrą. 42-letni Gabriel S. zwabił do swojego mieszkania kobietę z Witnicy, a następnie związał i gwałcił. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Przyznał się do winy. Usłyszał już siedem zarzutów.

Gabriel S. poznał swoją ofiarę na jednym z portali internetowych. Kobieta przyjechała do domu mężczyzny w ostatni weekend. Wtedy Gabriel S. związał ją i zmuszał do seksu. Wszystko nagrywał kamerą i groził kobiecie, że opublikuje te nagrania w internecie. Ponadto groził też jej, że ją zabije.

Kobiecie udało się uwolnić. Wykorzystała chwilę nieuwagi swojego oprawcy. Wtedy zadzwoniła do męża. Ten powiadomił policję. Policjanci szybko namierzyli skąd kobieta dzwoniła. Na miejsce przyjechali gorzowscy antyterroryści, którzy ją uwolnili. 42-latek został zatrzymany.

Postępowanie przeciwko Gabrielowi S. prowadzi prokuratura rejonowa w Słubicach. - Mężczyźnie zarzucono popełnienie takich przestępstw jak pozbawienie wolności kobiety poprzez zamknięcie jej i przetrzymywanie w mieszkaniu. A także groźby karalne pozbawienia życia oraz wolności seksualnej i obyczajności poprzez utrwalanie wizerunków kobiety podczas czynności seksualnych i nago. Gabriel S. groził kobiecie, że zamieści je w internecie - informuje Roman Witkowski, rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Gorzowie Wlkp. Jeden z zarzutów dotyczy nielegalnego posiadania amunicji. Do tego jednak mężczyzna nie przyznał się.

Najbliższy miesiąc mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.