Jesteś tutaj

Wybrał się do gorzowskiego marketu i galerii w samych… majtkach [WIDEO]

  • Wybrał się do gorzowskiego marketu i galerii w samych… majtkach
    Fot. youtube.pl

17-letni Michał Saturski ma duże poczucie humoru i lubi zaskakiwać swoimi pomysłami. Tym razem postanowił w samych majtkach wybrać się do marketu Tesco.

Pomysł pojawił się znikąd. Najpierw 17-latek pobiegał po mieście w samych majtkach. Gdy jego kolega zobaczył film, który przy tej okazji powstał namówił Michała Saturskiego by powtórzył swój występ w Tesco. 9 stycznia Michał wszedł do marketu Tesco przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie w samych majtkach. - Stwierdziłem, że jestem w stanie podjąć się tego nietypowego zadania. Przy okazji rozśmieszyłem ludzi. A to akurat bardzo lubię. Ponadto muszę dodać, że zawsze strasznie się wstydziłem swojej blizny na brzuchu i dzięki tym sytuacjom przestałem o tym myśleć – mówi z uśmiechem Michał Saturski. Chwilę później Michał udał się do Askany, również w samych slipkach. Tam też wzbudził zdziwienie i zainteresowanie wśród ludzi.

To nie wszystko. Bo młody mężczyzna chciał poprzez swój "wyczyn" sprawdzić jak społeczeństwo zareaguje na taką sytuację. Ale to nie wszystko. – Chciałem też sprawić by ludzie, którzy na co dzień żyją swoimi problemami chociaż na chwilę się od nich oderwali i uśmiechnęli się – dodaje Michał Saturski.

Rodzice Michała jego pomysł przyjęli z uśmiechem na ustach, ale nieco z dystansem. 17-latek zapewnia, że już wkrótce znów nas czymś zaskoczy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcja@magazynlubuski.pl.